Facebook - Natangia
Otwórz menu

Drużyna Papaja - rejs przygodowy 7 dni

Kursy i szkolenia
@ SZYBKIE PYTANKO
Zamknij
Skośne tło
Separator

Drużyna Papaja - rejs przygodowy 7 dni

"Drużyna Papaja" to świetny rejs przygodowy dla dzieci w wieku 9-13 lat, w trakcie którego uczestnicy oprócz żeglarskiej wędrówki poznają dużo ciekawych miejsc na mazurach, mając przy tym dużo zadań do wykonania każdego dnia. Jest to rejs rekreacyjny ze scenariuszem świetnie uczący dzieci samodzielności oraz działania w grupie. Mapy, alfabet Morse'a, zaszyfrowane informacje, miejsca na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, które trzeba odnaleźć...a wszystko po to by rozwikłać zagadkę: Kto Papajowi ukradł szpinak?!

 

Legenda głosi, że szpinak znajduje się w  starej wieży, w której mieszkała niegdyś paskudnej urody jędza, bardzo złośliwa i podobno bardzo zakochana w Papaju. Gdy ten odrzucił jej zaloty, jędza w akcie zemsty ukradła Papajowi całe zapasy i skryła w swej wieży.  

A może szpinak został ukryty przez groźnego generała Von Boyen w lochach jego twierdzy? To również musimy sprawdzić! Twierdza jest ogromna i skrywa dużo tajemnic w sowich lochach i korytarzach, być może tam odnajdziemy trop.

 

Bardzo możliwe, że szpinak znajduje się gdzieś w mazurskich lesie nad jeziorem i został sprytnie ukryty wśród drzew. Drużyna Papaja podejmie każde wyzwanie aby rozwikłać zagadkę! Mamy tydzień, szybkie jachty, mapy, szyfry i zgraną paczkę. Codziennie nowe wyzwania i nowe miejsca do odkrycia, zwiedzenia, obejrzenia, a przy tym prawdziwa żeglarska przygoda!

 Każdy uczestnik rejsu otrzymuje naszą firmową czapeczkę "Drużyny Papaja" oraz Dyplom Poszukiwacza i gadżet żeglarski