Facebook - Natangia
Otwórz menu

Rejs szkoleniowy na patent żeglarza 14 dni

Kursy i szkolenia
@ SZYBKIE PYTANKO
Zamknij
Skośne tło
Separator

Informacje dla rodziców

Jako Szkoła Żeglarstwa funkcjonujemy w oparciu o przepisy dotyczące Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych oraz Organizatora Wypoczynku Dzieci i Młodzieży. Podlegamy Marszałkowi Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich działają bazy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego dysponujące m. in. karetkami wodnymi.

Czas dotarcia 15 minut! Na całym szlaku znajduje się 17 specjalnych masztów sygnalizujących zmianę pogody-widoczne z każdego jeziora.

 

Na każdym naszym jachcie znajdują się koła ratunkowe, kapoki, apteczka, róg mgłowy do nadawania sygnałów oraz gaśnica.

Jeśli Twoje dziecko przyjmuje leki, poinformuj nas a my dopilnujemy tego.

 

W każdym momencie szkolenia możesz skontaktować się z dzieckiem jak i jego instruktorem i zasięgnąć informacji na temat szkolenia, zachowania dziecka, jego samopoczucia i.t.p. Numer tel. instruktora otrzymasz pierwszego dnia rejsu.Twoje dziecko ma prawo kontaktować się z Tobą o każdej porze rejsu.

Patronaty Ministra Gospodarki, Marszałka Województwa nad naszymi przedsięwzięciami, zwycięstwo w Plebiscycie "Aktywni na Mazurach" oraz Wyróżnienie Starosty Powiatu Giżyckiego za wkład i zaangażowanie w pracy z młodzieżą, są dla nas na tyle cenne na ile rodzice są spokojni powierzając nam swoje dzieci