Facebook - Natangia
Otwórz menu

Rejs szkoleniowy na patent żeglarza 14 dni

Kursy i szkolenia
@ SZYBKIE PYTANKO
Zamknij
Skośne tło
Separator

Rejs szkoleniowy na patent żeglarza 14 dni

Dwa tygodnie rejsu Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich zakończone egzaminem na stopień żeglarza jachtowego. Niewiele formalności, dużo frajdy, szczypta stresu na egzaminie... i droga do prawdziwego żeglarstwa otwarta! "Żeglarz jachtowy" uprawnia do pływania każdym jachtem po wodach śródlądowych! Patent żeglarza tak jak prawo jazdy daje niezależność. Przyjedź...popłyń i przekonaj się, że mieliśmy rację.

 

"Po pierwsze.. po drugie.. i po trzecie" dlaczego wybrać się z nami na obóz żeglarski:

 

...po pierwsze przygoda! Nowe miejsca, nowe znajomości, wiatr, przechyły, adrenalina. Spokojne zatoczki albo rozkołysane duże jezioro, fale które biją o pokład i Ty za sterem! My zaczynaliśmy w podstawówce, nadal ścigamy się w regatach i egzaminujemy żeglarzy. Znamy jeziora bo jesteśmy z Mazur i to wszystko pokażemy Ci w trakcie naszych obozów żeglarskich.

 

...po drugie nauka. Nie da się opanować sztuki żeglowania bez nauki. W prosty sposób dowiesz się i zrozumiesz dlaczego jacht płynie do przodu pomimo, że wiatr wieje z boku. Nauczymy Cię jakie są rodzaje chmur i co zwiastują. Nauczymy Cię rozpoznawać oznaki wiatru na wodzie. Nauczymy Cię kłaść i podnosić maszt, manewrować jachtem na silniku i wiele, wiele innych rzeczy. Popracujemy trochę z książką. Poznamy 6 działów i z 6 działów będą sprawdziany.

 

...po trzecie zabawa! Na naszych obozach żeglarskich, rejsach szkoleniowych na patent żeglarza jachtowego jest czas na naukę i czas na zabawę. Po zajęciach z teorii i dniu ćwiczeń żeglarskich na wodzie znajdziemy też czas na kąpiele w jeziorze, wieczorne ogniska z gitarą, bongosami, tamburynami... Wprowadzimy trochę rywalizacji między załogami i żeglarskich konkurencji. Trochę pozwiedzamy, a pod koniec szkolenia postaramy się zorganizować regaty żeglarskie dla załóg!

...i po czwarte - dla niezdecydowanych: ...bo naprawdę warto!