Facebook - Natangia
Otwórz menu

Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego 14 dni

Kursy i szkolenia
@ SZYBKIE PYTANKO
Zamknij
Skośne tło
Separator

Rejs szkoleniowy na patent Żeglarza Jachtowego 14 dni

 Przygotuj się na dwa tygodnie intensywnego żeglowania, dużą dawkę emocji i niezłą zabawę! Ta forma zdobycia uprawnień jest najbardziej popularna i chętnie stosowana także przez inne Szkoły Żeglarstwa. Jest to klasyczny sposób na zdobycie żeglarskiego patentu. W trakcie dwutygodniowej, żeglarskiej wędrówki realizujemy pełny program szkolenia na stopień żeglarza jachtowego, ustalony i zatwierdzony przez Polski Związek Żeglarski.

 

"3 x bo..." dla których warto wybrać się z nami na rejs szkoleniowy:

 2 tygodnie - na jachcie  tylko 4 osoby szkolące się!

 

...bo wskażemy Ci jedynie słuszną drogę w żeglarstwie:-). Regatowe doświadczenie, mazurski rodowód, żeglowanie od podstawówki, znajomość akwenów, doświadczenie w szkoleniu i egzaminowaniu, a przede wszystkim pokora wobec żeglarstwa dają nam prawo twierdzić, że mamy coś do powiedzenia w kwestii szkoleń żeglarskich.

 

... bo dowiesz się "gdzie te wszystkie sznurki od tych szmat" :-) i nie ważne, że do tej pory znałeś fale...ale tylko radiowe. Nauczysz się nie tylko węzłów, ale także obsługiwania wszystkich "wynalazków" na jachcie, dowiesz się i zrozumiesz dlaczego jacht płynie do przodu pomimo, że wieje z boku- a wszystko po to abyś mógł zabrać innych na pokład i być za nich odpowiedzialny

 

... bo u nas jest fajnie i tylko czasem ktoś kogoś...:-) W myśl powiedzenia: "nieważne dokąd płyniesz, ważne z kim", staramy się aby dwa tygodnie szkolenia spędzone na jachcie były pożyteczne i przyjemne. W załodze jak w rodzinie- trzymamy się razem. Załogi są koedukacyjne. Uczestników dobieramy w podobnej grupie wiekowej. Ostrzeżenie dla "singli": Uwaga, żeglarstwo zbliża ludzi ! :-)

...i czwarte "bo" dla niezdecydowanych: ...bo tak!:-)

 

Prezent! Każdemu uczestnikowi szkolenia żeglarskiego dla dorosłych, który zarezerwuje rejs i wpłaci zaliczkę do 15.04.2015, wysyłamy wiodący podręcznik do nauki żeglarstwa: "Żeglarz Jachtowy"